january

back to comfort zone

Vložila jsi do mě hodně důvěry, Christy, a dotlačila mě k tomu, abych zkoušel nové věci, což jsem už ani moc neplánoval. Taky předpokládám, že kdykoli jsem způsobil nějaký průser nebo něco zvoral, tak jsi to za mě určitě schytala ze všech stran. Proto je mi taky jasné, že když ti teď řeknu, abys se mnou příští rok radši nepočítala, budu znít jako hrozný nevděčník.

don't let bambi fool ya

Jistě, zpočátku může člověku Bambi připadat jako milý tvor, který to se všemi myslí dobře. Tím se ale nesmíš nechat oklamat. V mládí byl určitě rozkošný a všichni se z něj mohli podělat. Ale co pak, když se z něj stal princ. Dovedeš si představit, jaké peklo to muselo být pro jeho blízké?

Evidentně s ním není všechno v pořádku. Mimo jiné je hrozný mamánek. Celé dětství se schovával mámě pod sukní, to jej muselo ovlivnit na zbytek života. A ty jeho psí oči, co na všechny pořád nasazuje, o těch mně ani nemluv. Je celá řada důvodů, proč si od něj radši držet odstup.

jill's baby

Mám dobré zprávy. Jill konečně přišla na to, co jí v životě ještě chybí. — No tak vykládej, jsem jak na jehlách. — Tak nakonec je to prý dítě. — Co prosím? Té holce snad přeskočilo. — Ale no tak, nebuď tak krutý. Bude z ní výborná máma.

Poslyš, já mám tu holku samozřejmě velice rád, ale Jill je poslední člověk na světě, který by měl mít dítě. Natož pak s někým jako jsi ty. Neberte si to zle, ani jeden z vás. — Nic, dobré, v pohodě.

BESIDES

Chápu, kam tím míříš. Ono ale nemohlo být úplně snadné ta sarančata lovit, vzhledem k tomu, že tam přiletěly, sežraly co mohly a pak zase hned odfrčely. Navíc by jich člověk musel spořádat fakt hodně, aby dorovnal nedostatek stravy v důsledku hladomoru. Samotnými sarančaty se prostě uživit nejde.

IN CASE

V obalu na mobil sebou pořád nosím dvacetidolarovku pro případ, že bych někde ztratila peněženku. Vedle toho mám jednu dvacetidolarovku v botě, kdyby mi náhodou ukradli mobil a já bych narychlo potřebovala hotovost. Pokud přijdu i o boty, pak mám asi zásadnější problém. Tím vším se jenom snažím říct, že není od věci mít neustále po ruce nějakou hotovost.

the bubbles

Bohužel nemám dobré zprávy, budeme tě muset propustit. Chtělo by to, abys nejpozději v poledne měl všechny věci pryč, zvládneš to?

S Norou se známe odjakživa. Dokonce jsme pár roků byli manželé. Co se ale odstěhovala do Chicaga, tak jsme spolu nemluvili.

Na výběr je spousta domů. Proč vzali zrovna ten, co s ním přímo sousedím? Nemůžu ten útulek ještě nějak zarazit?

the errors

Unfortunately we must let you to go now.
It is necessary you clean out your desk.
Can you able to do it, please?

How much time do you know Nora at all?
We have been married before many years.
But me with Nora didn't speak since I have left.

It was possible to choose some another house.
Why must it be just my one?
Have I no possibility to do something with it?
There must something what can I do.